Collection: RATTAN PRODUCTS

38 products
  • Rattan Pot and Ladle
    Rattan Pot and Ladle
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Unit price
    per 
  • Custom order
    Regular price
    $37.90
    Sale price
    $37.90
    Unit price
    per 
  • Sophia Basket with handles
    Sophia Basket with handles
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Unit price
    per 
  • Cake stand set - 4 pce
    Cake stand set - 4 pce
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • ICE CREAM STAND ( ice creams sold seperatly)
    ICE CREAM STAND ( ice creams sold seperatly)
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Siena arched rattan tiered cake stand
    Siena arched rattan tiered cake stand
    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Unit price
    per 
  • Bridie bowl + fruit salad
    Bridie bowl + fruit salad
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $35.00
    Unit price
    per 
  • Excess shipping 3
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Unit price
    per 
  • Butterfly wall decals - set of 4 or 8
    Butterfly wall decals - set of 4 or 8
    Regular price
    $74.00
    Sale price
    $74.00
    Unit price
    per 
  • Juni Moon Tiny tropics fruit set - 11 pce set
    Juni Moon Tiny tropics fruit set - 11 pce set
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $39.00
    Unit price
    per 
  • Little chef baking set 🧑‍🍳
    Little chef baking set 🧑‍🍳
    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Unit price
    per 
  • Rattan Clam tray
    Rattan Clam tray
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Large Clam vintage style basket
    Large Clam vintage style basket
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Unit price
    per 
  • Bulky shipping
    Regular price
    $43.00
    Sale price
    $43.00
    Unit price
    per 
  • Veggie soup set - 16 pce
    Veggie soup set - 16 pce
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $54.95
    Unit price
    per